Fashion na długie jesienne wieczory

W nowy sezon wkroczyliśmy w nieco zmienionym składzie. Mimo to pomysł na jesienny numer od kilku miesięcy pozostawał bez zmian. Zapragnęliśmy wydobyć dla Was esencję damskich i męskich trendów na nadchodzące dni, przedstawić trochę shoppingu aby ułatwić zakupy, a przede wszystkim skonstruować listę 50 najbardziej wpływowych osób w polskiej modzie.

Sesja okładkowa została zainspirowana polityką, a konkretniej zbliżającymi się wyborami. Z ramienia Fashion kandyduje Zuza Bijoch – numer 23 na liście models.com.

Shoppingową sesję „ogarnęła” (w roli stylistki) dla nas inna Polska top modelka – Jac – numer 8.

Obok fajnych fotografii jest jak zwykle dużo treści. W tym numerze jesteśmy z niej szczególnie dumni. Z czystym sumieniem polecamy teksty poświęcone „Kulturze kopiowania”, modnym dziedziczkom wielkich fortun i zamiłowaniu mody do „brzydoty”. Liczymy, że umilą Wam nadchodzące wieczory poszerzając horyzonty i wiedzę nie tylko związaną ze światem mody.

Strony z Eko-papieru do, których przyzwyczajamy Was od kilku numerów zostały w całości poświęcone „50 najważniejszym osobowościom polskiej mody”. Lista pierwotnie liczyła prawie 200 nazwisk. Na ten projekt przeznaczono naprawdę mnóstwo czasu. Nie obyło się bez burzliwych dyskusji, kłótni i obrażania zarówno wewnątrz redakcji, a po publikacji kwartalnika, także poza nią. Lista jest obiektywna, nie ma nepotyzmu czy kumoterstwa. Mamy nadzieję, że bez dąsów doceni to branża i czytelnicy.

To oczywiście zaledwie garstka tego co znajdziecie w jesiennym numerze…

Ostatnie miesiące były dla nas wyczerpujące. Numer ma dodatkowe 20 stron, co oznacza dla nas 20 stron pomysłów i pracy więcej. Robimy to dla Was. Abyście byliFashion.

Gdy otwieramy najnowsze Fashion i zaglądamy w stopkę jesteśmy dumni, że są tu nasze nazwiska. Zabrzmi nieskromnie, ale czujemy, że z każdym numerem wykonujemy coraz lepszą robotę.

Bez waszego wsparcia i obiektywnej oceny byłoby ciężko, są dla nas bezcenne. Dlatego czekamy na Wasze opinie pod mailem redakcja@fashionmagazine.pl

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s