Konkurs – podejście drugie – Wakacyjny Levi’s

Obiecałem więcej konkursów i słowa dotrzymuję.

Wakacje powoli się kończą. Podejrzewam, że wasze aparaty i telefony komórkowe pękają w szwach od setek zdjęć z dalekich podróży i weekendowych wypadów w (nie)znane. Tym razem nie będzie zgadywania, a konkurs nie będzie związany z modą. Zadanie polega na nadesłaniu wakacyjnego zdjęcia o tematyce dowolnej. Spośród zgłoszeń wybiorę 3 najciekawsze fotki, które zostaną nagrodzone według miejsc:

1. Prenumerata Fashion na rok i koszulka Levi’s przecudnej urody i pełnej miękkości bawełny w miły dla oka wzór marynistycznych pasków. 

2. Koszulka Levi’s i jakiś kosmetyczny gadżet z legendarnej Szafki Gabrysi! 

3. Koszulka Levi’s 

Zasady są bardzo proste. Termin nadsyłania zgłoszeń zaczyna się dziś i trwa do piątku 17.08.2012 (godziny 12:00 czyli w samo południe). Każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zdjęcie. Zdjęcia muszą być oczywiście waszego autorstwa (co zostanie pieczołowicie sprawdzone odpowiednimi metodami). Wyniki konkursu i zwycięskie fotki zostaną zamieszczone w kolejnej edycji „Piątego Dnia Tygodnia”.

Uprzedzam, zdjęcia pijanych znajomych i rozjechanych zwierząt spotkanych w trakcie podróży z pewnością są bardzo ciekawe i mają dla was dużą wartość sentymentalną, ale jest szansa, że nie spotkają się z moją wizją ciekawego wakacyjnego kadru. Mój gust już trochę znacie. Niech to będzie wskazówką dla waszych wyborów.

Zgłoszenia nadsyłajcie na mój adres mailowe – tobiasz.kujawa@fashionmagazine.pl 

Tobiasz Kujawa

 

1 komentarz

  1. Uwielbiam tego bloga, mo�na tu znale�� tyle ciekawych rzeczy!

    Polubienie

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s