Konkurs poetycki czyli Zegarki Deja vu i rymowanki

Moi drodzy, czas na kolejny konkurs! Dzisiaj mam dla was trzy zestawy dość niezwykłych zegarków Deja vu, każdy o wartości 449 zł. Jest to bardzo ciekawy, niemiecki brand. Deja vu proponuje zegarki, które można rozmaicie komponować z dostępnych elementów i dopasowywać do swojego stylu. Z każdego zestawu możecie stworzyć minimum 8 różnych kompozycji zegarka!

Zasady konkursu:

Dzisiaj poproszę was o trochę kreatywności w słowie pisanym. Zadanie polega na dokończeniu małej rymowanki zaczynającej się od słów:

Zegarki Deja vu mają tyle możliwości…..

Ilość wersów zależy od was (minimum 4 aż do długości Pana Tadeusza). Ma być  dowcipnie i ma się rymować. Spośród nadesłanych odpowiedzi, razem z product managerem Deja vu – Martą Sinilo wybierzemy trójkę zwycięzców. Chcemy być zaskoczeni i chcemy być rozbawieni! Liczymy na waszą kreatywność. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku – 28 września, do godziny 12:00. Zwycięzców tradycyjnie ogłosimy w „Piątym Dniu Tygodnia”. Każda osoba biorąca udział w konkursie może przesłać tylko jedno zgłoszenie. Swoje rymowanki ślijcie na adres konkurs@fashionmagazine.pl, w tytule maila wpisując „Deja vu„. I jeszcze jedna sprawa, warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Deja vu na facebook’u. Możemy im wyświadczyć taką uprzejmość, prawda? Wszystko jasne? To zaczynamy. Powodzenia!

Tobiasz Kujawa

tobiasz.kujawa@fashionmagazine.pl

Mam nadzieję, że Tamara się nie obrazi, za wykorzystanie jej zdjęcia. Na jej nadgarstku możecie zobaczyć właśnie zegarek Deja vu.

Zdjęcie – macademiangirl 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

1 komentarz

  1. AldiAldona pisze:

    Nie podobają mi się te dodatki do zegarków kompletnie.

    Polubienie

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s